Dlaczego przedsiębiorcy nie wybierają banków?

Pieniądze są potrzebne szczególnie na początku przygody z prowadzeniem własnej firmy, kiedy fundusze inwestujemy odpowiedni sprzęt, opracowanie koniecznych formalności, wykup i remont czy wynajem  pomieszczenia pod biuro czy na pierwsze pensje dla nowych pracowników, bez których firma by właściwie nie istniała. Banki jednak są dzisiaj jedną z ostatnich instytucji odwiedzanych przez biznesmenów.

Skąd pożyczają pieniądze właściciele firm?

Coraz częściej jedynym miejscem, w jakim przedsiębiorcy szukają wsparcia finansowego, są instytucje oferujące pożyczki biznesowe, takie jak AasaDlaBiznesu. Ta polska gałąź skandynawskiej firmy pożyczkowej jest pionierem tego rozwiązania w Polsce, które posiada dzisiaj doskonałą opinię swoich klientów, którzy z niej skorzystali. Chociaż oferta nie jest zbyt długo na rynku, ma już swoich wiernych fanów.

Dlaczego właśnie taka opcja?

Jak się okazuje, pożyczki są znacznie tańsze niż kredyty bankowe i dużo prościej je dostać – wieloetapowa ocena zdolności kredytowej wspiera jednocześnie startup nowych firm, a pieniądze może otrzymać każda firma, nawet ta, która dopiero zaczyna swoją przygodę z prowadzeniem firmy. Pożyczka może zawierać się między kwotą 1000 a 10000 złotych, a spłata rat tego zadłużenia ustalana jest indywidualnie i daje możliwość dopasowania jej do kondycji finansowej firmy. Pożyczka może być udzielona na okres od 24 miesięcy aż do 60, jednak najkorzystniejszą opcją jest zawsze ta najkrótsza.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *