Dlaczego przedsiębiorcy wolą pożyczki?

Utarło się w społeczeństwie głębokie przekonanie, że pożyczki przeznaczone są dla tych klientów indywidualnych, którym marzą się zagraniczne wakacje albo którym brakuje na zapłacenie rachunków za prąd i gaz. Nic jednak bardziej mylnego, ponieważ pożyczki dzisiaj są najczęściej najkorzystniejszą opcją, jaką przedsiębiorca może sobie wymarzyć. Dzieje się tak ze względu na kilka ważnych aspektów.

Dlaczego nie banki i u kogo zawierać pożyczki?

Banki, do których nasze zaufanie jednak każdego dnia maleje, wymaga od nas najczęściej nie tylko masy formalności, ale również nieposzlakowanej historii kredytowej, której nowopowstałe firmy po prostu nie posiadają. Zwykle też to właśnie one najczęściej potrzebują pieniędzy na rozruch, reklamę czy zakupienie odpowiedniego sprzętu. Wybierają więc zdecydowanie lepsze dla nich rozwiązania, takie jak AasaDlaBiznesu i jej oferta pożyczki.

Pożyczki? A ile to kosztuje?

Pożyczki są postrzegane coraz lepiej i widać to przede wszystkim po ogromnym zainteresowaniu, jakim się cieszą. Stopa oprocentowania takiej pożyczki jest stała i niezależnie od wielkości pożyczki wynosi ona 10% w skali roku, co często jest zdecydowanie korzystniejszą propozycją niż oferta pochodząca nawet z naszego banku, w którym mamy wszystkie konta. Najkorzystniejsze do spłaty zadłużenia raty rozkładane są na 24 miesiące, a maksymalny dozwolony czas spłaty to nawet 60 miesięcy, więc pożyczkę w takich sytuacjach można bardziej potraktować jako inwestycję niż jako smutną konieczność.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *