Jak zdobywać fundusze na rozwój firmy?

Prawidłowe funkcjonowanie firmy oraz jej pozycja na rynku często zależy przede wszystkim od zaplecza technicznego, jakim dysponuje. Im lepszy park maszyn, nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, tym prościej firmie zająć wysoką pozycję na rynku w danej branży. Pożyczenie nawet niewielkiej sumy pieniędzy jest czasem absolutną koniecznością, aby moc z impetem wejść na rynek i zawojować go.

Jakie rozwiązania najczęściej wybierają przedsiębiorcy?

Jeszcze do niedawna najpopularniejszych produktem finansowym był kredyt bankowy, jednak ostatnimi czasy zmieniło się to diametralnie i dzisiaj wybierane są przede wszystkim kredyty firmowe, oferowane przez coraz większą ilość firm pozabankowych, takich jak Aasa.

Dlaczego właśnie pożyczki?

Jeszcze całkiem do niedawna pożyczki kojarzyły się nam raczej niezbyt pozytywnie, jednak dzisiaj zmienił się pogląd na nie zupełnie. Pożyczkę jest zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt, do tego ilość formalności najczęściej jest ograniczona da absolutnego minimum – formularza, który można wypełnić za pośrednictwem Internetu. Pożyczki proponowane przez Aasa to również świetne wsparcie startupu nowych przedsiębiorstw, ponieważ udzielane są już od pierwszego dnia istnienia  firmy – w bankach natomiast najczęściej trzeba posiadać całkiem niezłą historię kredytową, aby pożyczka czy kredyt zostały zatwierdzone. Spłata w przypadku pożyczki jest elastyczna i możliwa do indywidualnego ustalenia.

2 komentarze

  1. Wydaje mi się, że banki będą się musiały nieźle nakombinować, żeby klienci chcieli do nich wrócić.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *