W co dzisiaj można dobrze zainwestować pieniądze firmy?

Odpowiedź wydaje się być oczywista – zawsze najlepiej jest kierować się dobrem firmy oraz poszerzaniem zakresu jej działalności, modernizacjami, podwyżkami dla pracowników, wdrażaniem nowych systemów oraz projektów. Nawet, jeśli pieniądze, jakie przeznaczamy na ten cel pochodzą z kredytu czy pożyczki, zdecydowanie można uznać taki krok za inwestycję dla firmy. Trzeba jeszcze tylko znaleźć odpowiednią i atrakcyjną ofertę, o którą wbrew pozorom nie jest trudno, jeśli wiadomo, gdzie szukać.

Najlepsza oferta pochodzi zawsze z banku?

Banki jeszcze jakiś czas temu cieszyły się naszym dozgonnym zaufaniem. Dzisiaj jednak ze względu na niektóre sytuacje finansowe, jakie miały miejsce, nasze zaufanie do nich zdecydowanie zmalało. Nie są to też dzisiaj instytucje, które oferują nam najlepsze warunki pożyczek. Zdecydowanie lepiej wypadają takie instytucje jak AasaDlaBiznesu, mająca w Polsce swój oddział.

Na czym polega różnica?

Różnic jest w zasadzie bardzo wiele, począwszy od warunków, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać pieniądze. W przypadku pożyczek wystarczy wprowadzić internetowy wniosek – osobista wizyta oddziale nie jest konieczna. Dzięki wieloetapowej ocenie zdolności nawet młode firmy nie są wykluczone z otrzymania pomocy finansowej. W przypadku banków podmioty nie posiadającej odpowiednio dobrej historii kredytowej takiej pożyczki zwyczajnie nie dostają. Różnice są również w samej ofercie, która w przypadku pożyczek pozabankowych wygląda zdecydowanie atrakcyjniej.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *